Türk Hava Yolları

THY’den müjde… Yeni iş imkanı…

Türk Hava Yolları yeni iş olanağını duyurdu. Şirket AIRSTARTER programı ile iş imkanı sağlayacak

Türk Hava Yolları yeni iş olanağını duyurdu. Şirket AIRSTARTER programı ile iş imkanı sağlayacak. THY’den yapılan açıklamada,  “AIRSTARTER ile kariyerine bir adım önde başla!

Türk Hava Yolları ailesine kısmi süreli çalışma arkadaşımız olarak katılmak isteyen lisans 3.sınıf öğrencilerinin başvurularını bekliyoruz.” denildi.

işte detaylar;

Yeni Mezun/Öğrenci

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı markası, milli gururu Türk Hava Yolları ailesinin hem değerli bir parçası olabilir, hem de kendinizi geliştirmek için sayısız imkanlardan faydalanabilirsiniz.

İş hayatına Türkiye’nin ve dünyanın sayılı markalarından Türk Hava Yollarında, büyük bir aileye sahip olmanın verdiği güvenle başlamak, sizi bir adım öne çıkarır. Yeni mezun adaylarımız idari ve teknik birimlerde; teknisyen, uzman, memur, part-time memur gibi pozisyonlarda görev alabilir.

BAĞLANTILI HABER:
Türk Hava Yolları yeni atamaları açıkladı

 

Ayrıca lisans son sınıf öğrencisi ve yeni mezun olan adayların değerlendirildiği TK TaKe-off programının yanı sıra, lisans 3. sınıfta eğitimine devam eden öğrencilere Part-Time çalışma imkanları da sağlıyoruz. Bu sayede eğitim hayatınıza devam ederken iş tecrübesi de kazanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı