Türk Hava Yolları

THY’den biletler nasıl alınacak?

Türk Hava Yolları(THY), resmi internet sitesinden 17 Nisan’a kadar gerçekleştirilecek iç hat seferlerine ait açıklamada bulundu.

Türk Hava Yolları(THY), resmi internet sitesinden 17 Nisan’a kadar gerçekleştirilecek iç hat seferlerine ait açıklamada bulundu.

Uçuş noktaları, uçuş saatleri, tarife bilgileri ve bilet ücretlerine ait son bilgiler aşağıdaki gibidir..

Değerli misafirlerimiz,

Yeni koronavirüs (COVID-19) küresel salgını sebebiyle uçuşlarımızda önemli düzenlemelere gidilmiştir.

27 Mart 2020 saat 23.59 (TSİ) itibarıyla tüm dış hat uçuşlarımız geçici bir süreliğine durdurulmuştur.

29 Mart 2020 tarihinde hiçbir iç hat seferi yapılmayacaktır.

30 Mart 2020 itibariyle iç hatlarda yalnızca Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Trabzon ve Van uçuşları kısıtlı şekilde gerçekleştirilecek olup diğer tüm iç hat uçuşlarımız geçici bir süreliğine durdurulmuştur.

29 Mart 2020 saat 06:00 (TSİ) itibariyle iç hat uçuşlarımızda tüm yolcularımızdan Seyahat İzin Kurulu tarafından düzenlenen Seyahat İzin Belgesi talep edilecektir. Seyahat İzin Belgesi bulunmayan yolcularımız uçuşa kabul edilmeyecektir.

Yurtiçi seyahatlerde İçişleri Bakanlığı’nca yayınlanan genelgeye uygun olarak web sitemiz ve mobil uygulamalarımız üzerinden bilet satışı ve check-in işlemlerine 17 Nisan 2020 tarihine dek ara verilmiştir. Seyahat İzin Belgesi bulunan yolcularımıza bilet satışları havalimanlarında bulunan satış ofislerinde gerçekleştirilecek olup, check-in işlemlerinizi havalimanlarında bulunan check-in kontuarlarımıza Seyahat İzin Belgeniz ile birlikte başvurarak yapabilirsiniz.

İç hat uçuşlarımızda Seyahat İzin Belgesi ile seyahat edecek yolcularımızdan belge sahibi olanların kalkış saatinden en az 2 saat, olmayanların ise işlemlerini tamamlamak üzere 4 saat önce havalimanında hazır bulunmaları gerekmektedir.

17 Nisan’a kadar gerçekleştirilecek iç hat seferlerine ait tarife detayları

17 Nisan’a kadar gerçekleştirilecek uçuşlarda tek yön 325 TL, aktarmalı 549 TL sabit fiyat uygulaması yapılacaktır.

Saygılarımızla.

BAĞLANTILI HABER:   Uçuşlar ne zaman başlayacak? THY uçuşları ile ilgili açıklama geldi!
Etiketler

İlgili Haberler

Bu da dikkatini çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı