Singapur Hava Yolları

Singapur’dan bilet satışı için yeni yenilik… Türkiye’yi de kapsıyor

Singapur Hava Yolları, Temmuz 2020’den itibaren Avrupa’daki ticari seyahat ortaklarına sağladığı bilet tarifeleri ve kişiselleştirilmiş içerikler daha kapsamlı hale gelecek.

Singapur Hava Yolları’nın (SIA) müşteri deneyimini zenginleştirmek için yaptığı girişimlerin bir parçası olarak, Temmuz 2020’den itibaren Avrupa’daki ticari seyahat ortaklarına sağladığı bilet tarifeleri ve kişiselleştirilmiş içerikler daha kapsamlı hale gelecek.

Mustafa Doğan – Hava Haber

TÜRKİYE’Yİ DE KAPSIYOR

Bu, Singapur Hava Yolları’nın ortak platformlar üzerinden gelişmiş içerik ve işlevsellik sağlamak amacıyla yeni dağıtım teknolojilerinden faydalanan KrisConnect programı kapsamında sunulacak. Singapur Hava Yolları KrisConnect Programı; Avrupa’da ilk olarak Ağustos 2020’de Almanya, İsviçre, İskandinav ülkeleri, Fransa ve Benelüks’te, akabinde ise Eylül 2020 itibarıyla Birleşik Krallık, İtalya, İspanya, Türkiye ve Rusya’da başlatılacak.

[irp posts=”16880″ name=”Singapur Hava Yolları’dan alkışlanacak hareket”]

MÜŞTERİLERİNE DAHA ZENGİN DENEYİM SUNACAK

Singapur Hava Yolları bu program ile müşterilerine daha zengin bir deneyim ve ticari seyahat ortaklarına ise daha kapsamlı bilet tarifeleri ve kişiselleştirilmiş içerik sunmayı amaçlıyor. KrisConnect Programı, sektör içinde geliştirilmiş Yeni Dağıtım Sistemi (NDC) standartları dahil, Uygulama Programı Arayüzü (API) teknolojisinden faydalanıyor.

[irp posts=”16638″ name=”Singapur-Multinet Up işbirliği”]
Singapur Hava Yolları’nın İstanbul Havalimanı’na Airbus A350 ile gerçekleştireceğini uçuşun tarihi açıklandı
Singapur Hava Yolları’nın İstanbul Havalimanı’na Airbus A350 ile seferler düzenliyor.

KrisConnect Programına katılan seyahat acentaları; daha hızlı şekilde piyasaya ulaşabilecek, kişiselleştirilmiş içerik dahil olmak üzerine en kapsamlı bilet tarifelerine erişebilecek, paket tarifeler ve anlaşmalı bilet tarifeleri gibi kişiye özel ürünleri müşterilerine sunabilecek.

[irp posts=”15831″ name=”Singapur Airlines Brüksel’e yeniden başlıyor”]

Bu sayede, müşteriler daha ileri seviye kişiselleştirilmiş bir rezervasyon deneyimi yaşayacak ve KrisFlyer sık seyahat edenler statüsünden daha fazla faydalanabilecek.

Singapur Hava Yolları; Amadeus, Sabre ve Travelport gibi geleneksel Global Dağıtım Sistemi ortaklarının yanısıra Aaron Group, ATRIIS, HitchHiker, PKFARE, Travel Boutique Online, Travelfusion, TravelNDC ve Verteil Technologies gibi yeni teknoloji ortakları yoluyla bu yeni içeriği kullanıcılara sunacak.

Aeroplan Reise GmbH, AERTICKET, dnata Travel UK, Flight Centre and FCM, Lufthansa City Center, TravelUp Group ve TUI dahil olmak üzere Avrupa’daki birçok tanınmış seyahat acentası Singapur Hava Yolları KrisConnect programına katıldı veya katılmayı istediğini açıkladı.

Ayrıca SIA yakın zamanda yeni bir seyahat acentası portalı olan AGENT 360’ı açacak ve seyahat acentalarının KrisConnect Programı üzerinden içeriklere doğrudan erişimlerine imkan tanıyacak.

Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı, Campbell Wilson bu konuda yaptığı açıklamada, “Bu yeni teknolojiyi ve daha önemlisi bu teknolojinin sağladığı yeni ürün ve hizmetleri piyasaya sürme ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi şekilde karşılama konusunda sektör ortaklarımızla yakın işbirliği içinde çalışacak olmaktan memnuniyet duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu