Sevgilisini görmek için kaçak olarak Almanya’ya girmeye çalıştı

featured

ABD vatandaşı, sevgilisini görmek için gizlice Almanya’ya girmeye çalışırken yakalandı

Korona virüsü pandemisi nedeniyle sınırların kapalı olmasına rağmen, ABD’den genç bir adam cesurca güvenlik görevlilerini ve sınır devriyesini aldatmak için temizlikçi kılığına girdi ve kaçak olarak Almanya’ya girmeye çalıştı.

20 yaşındaki Pensilvanyalı ABD vatandaşının, Alman kız arkadaşıyla buluşmak için Washington DC’den gizlice bindiği bir United Airlines uçağı ile Frankfurt havaalanına ulaştı.

ABD vatandaşı genç havaalanına vardıktan sonra kendini hademe olarak gizlemek için beraberinde getirdiği sarı renkli bir neon yelek giydi.

Havaalanı tesislerine girdikten sonra iki çöp kovası aldı ve güvenlik alanının arkasına boşaltmaya çalıştı.

Asıl planı, havaalanı güvenlik personeli ile konuşmak ve gerçek işçilerle beraber pasaport kontrol alanından çıkmaktı.

Fakat sınır güvenliği yetkilileri, girişinin reddedildiği güvenlik alanının arkasındaki kutuları boşaltmaya çalışmak için birkaç girişimde bulunmasında şüphelenen kadın memur, güvenlik kimlik kartı takmadığını ve aynı zamanda Almanca da konuşamadığını fark etti.

Olay yerine çağrılan polis memuru tarafından göz altına alındı.

Sorgulama üzerine genç adam gerçekten de gizlice Almanya’ya girmeye çalıştığını, çünkü ülkedeki öğrenci değişim programı sırasında tanıştığı Alman kız arkadaşını görmek için ülkeye girmek için herhangi bir yasal yol bulamadığını belirtti.

ABD Federal Polis Teşkilatı’ndan herhangi bir adli salıverme faaliyeti için sabıka kayıtlarını kontrol edildikten sonra Amerikalı genci gece boyunca Frankfurt Havalimanındaki transit alanda bekletindi sabah saatlerinde sınır dışı edildiği açıklandı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Sevgilisini görmek için kaçak olarak Almanya’ya girmeye çalıştı