Onur Air’den Atlas Global’e “İstanbul Havalimanı” göndermesi

Onur Air Genel Müdürü Teman Tosun
Onur Air Genel Müdürü Teman Tosun

Onur Air Genel Müdürü Teman Tosun, AtlasGlobal’in uçuşlarını durdurmasının ardından ‘İstanbul Havalimanı ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.

[irp posts=”14930″ name=”AtlasGlobal’den kötü haber; tüm seferler durdu”]

ATLAS’A GÖNDERME YAPTI

AtlasGlobal’in mali kriz nedeniyle uçuşlarını durdurması ve yaptığı açıklamada İstanbul Havalimanı’ndaki yüksek maliyetlere dikkat çekmesi sonrası, Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun’dan manidar bir açıklama geldi. Teoman Tosun, “Dünya’nın buluşma noktası” sloganıyla anılan İstanbul Havalimanı’nın sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en önemli projelerinden biri olduğunu söyledi.

[irp posts=”14936″ name=”Atlas Global’in uçakları İstanbul’a dönüyor”]

İSTANBUL HAVALİMANI MÜTHİŞ KATKI SAĞLADI

Tosun açıklamasında, “Ekonomik anlamda bir kaldıraç etkisi yaratan İstanbul Havalimanı’nın dünyanın en büyük ilk 10 ekonomisi arasında yer alma hedefi doğrultusunda ülkemize müthiş bir katkı sunduğuna inanıyorum. İstanbul Havalimanı şüphesiz ülkemize olduğu kadar şirketimize de ivme kazandırmıştır. 90 Milyon kapasiteli havalimanımızın tüm fazlarla birlikte 200 milyon yolcu/yıl kapasiteye ulaşacak olması, kendini rakamlarla anlatan bir gerçekliktir” ifadelerini kullandı.

[irp posts=”15034″ name=”AtlasGlobal’in ne kadar teminatı var, bilet paraları ödenecek mi?”]

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Onur Air’den Atlas Global’e “İstanbul Havalimanı” göndermesi