Türk Hava Yolları

Fenerbahçe maçı öncesinde korkutan gelişme!.. Kayserispor’un uçağına yıldırım düştü

Trendyol Süper Lig'in 36. haftasında Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Mondihome Kayserispor'un uçağına yıldırım isabet etti.

Trendyol Süper Lig’in 36. haftasında Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Mondihome Kayserispor’un uçağına yıldırım isabet etti.

Mondihome Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, durumla ilgili bir açıklama yayınladı.

Samet Koç’un açıklamaları şu şekilde:

“Fenerbahçe takımı ile karşılaşacak Kayserispor’umuzun İstanbul seferini yapan uçağına 2 kez yıldırım isabet etti, Erkilet Havalimanı’na dönen uçakta test süreçleri devam etmektedir. Oyuncularımızın durumu iyi ve kafilemiz havalimanında seferin yeniden düzenlenmesini beklemektedir. Camiamıza büyük geçmiş olsun.”

İSTANBUL’A HAREKET ETTİLER

Yaşanan bu gelişmenin ardından tekrar uçağa binen Mondihome Kayserispor kafilesi, Fenerbahçe maçı için İstanbul’a doğru yola çıktı.

Fenerbahçe – Mondihome Kayserispor maçı 12 Mayıs Pazar saat 19:00’da Ülker Stadı’nda oynanacak.

TFF’DEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), İstanbul yolculuğunda Mondihome Kayserispor kafilesini taşıyan uçağa 2 kez yıldırım isabet etmesi nedeniyle sarı-kırmızılı kulüp için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Federasyonun internet sitesinden yayımlanan mesajda, kafilenin durumunun iyi olduğu belirtilerek, “Trendyol Süper Lig ekiplerinden Mondihome Kayserispor’u İstanbul’a taşıyan uçağa 2 kez yıldırım isabet etmesinin ardından tüm kafilenin Erkilet Havalimanı’na sağ salim dönmüş olmasından ötürü memnuniyet duyuyor, sağlık durumlarının iyi olduğunu öğrendiğimiz Mondihome Kayserispor kafilesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

İlgili Makaleler


Başa dön tuşu