Corendon Airlines’ten yeni sponsorluk anlaşması

featured

45 ülke ve 145 havalimanına yılda 6 milyon yolcu taşıyarak Avrupa ve Türkiye’nin en önemli havayolları arasında yer alan Corendon Airlines, spor sponsorlukları arasında çok önemli bir yere sahip olan profesyonel yol bisikleti yarışı Tour of Antalya’ya 2020 yılında büyük bir katkı daha sağlayacak. Üç yıldır Tour of Antalya’nın en büyük destekçileri arasında yer alan “İlklerin Havayolu” Corendon Airlines, organizasyona olan desteğini bu yıl daha farklı bir boyuta taşıyacak.

“Corendon Airlines ve Bike Aid’in birlikteliği bizi çok mutlu ediyor”

Corendon Airlines ile Bike Aid arasındaki sponsorluk anlaşmasının lansmanı ise Tour of Antalya’nın açılış günü öncesinde gerçekleştirildi.

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Almanya Federal Cumhuriyeti Antalya Konsolosu Wolfgang Wessel, Bike Aid Takım Menajeri Timo Schäfer ve Bike Aid Bisikletçisi Lucas Carstensen de katıldı.

“Bike Aid’in Antalya’da yarışacak olması bizim için çok önemli”

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Bike Aid sponsorluğu ve Tour of Antalya’ya verdikleri destek ile ilgili görüşlerini şu şekilde açıkladı:

“Amatör spor branşlarına yönelik sponsorluk anlaşmalarımızın sayısını artırmaya devam ediyoruz. Antalya merkezli bir şirket olarak; bizim gibi ülkemizin uluslararası tanıtımına büyük katkı sağlayan Tour of Antalya’ya destek vermekten ve Bike Aid takımının bu organizasyonda yer almasını sağlamaktan dolayı gururluyuz.

Bu yıl bir kez daha Tour of Antalya’nın turuncu formasının sponsoruyuz. Bu forma, parfüm kokan portakal çiçekleri arasında geçecek mücadeledeki en iyi tırmanış sporcusu tarafından giyilecek. Corendon Airlines olarak yabancı takımların ulaşımını da sağlayacağız.”

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Corendon Airlines’ten yeni sponsorluk anlaşması