Anex Tour’dan Soçi için uçuş ağını genişletme kararı

featured

Tur operatörü ANEX Tour, Soçi’ye uçuş düzenleyeceği kentler arasına yenilerini ekleyeceğini açıkladı. Tur operatörü Anex Tour, Krasnodar Bölgesi’nin önde gelen tatil destinasyonu Soçi’ye 11 Temmuz’dan itibaren Rusya’nın Uzakdoğu Federal Bölgesi’nin dört kentinden daha uçuş düzenleyeceğini açıkladı.

Anex Tour’un havayolu firması Azur Air, 11 Temmuz’dan itibaren Blagoveshchensk, Khabarovsk, Vladivostok ve Yuzhno-Sakhalinsk kentlerinden Soçi’ye uçacağını duyurdu. Azur Air ilk etapta 2020 yaz sezonunda Rusya’nın Moskova, St. Petersburg, Kazan, Yekaterinburg ve Ufa kentlerinden uçacağını açıklamıştı.

Azur Air, Yuzhno-Sakhalinsk’ten haftada bir uçuş diğer 4 şehirden haftada iki kez Soçi’ye uçacak. Tur operatörü bu uçuşları ilk etapta Eylül ayının sonuna kadar; talep olması durumunda ise Ekim sonuna kadar sürdürmeyi planlıyor.

Uçuşlar Boeing 767-300 uçaklarla gerçekleştirilecek.

Anex Tour tarafından yapılan açıklamada bu kararın coronavirus salgını sonrasında yurt içi destinasyonlara ve Soçi’ye yönelik talep artışı nedeniyle alındığı belirtildi. (Kaynak: atorus.ru)

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Anex Tour’dan Soçi için uçuş ağını genişletme kararı