Uygun Uçak Bileti

Ekonomik durumların belirsizliği ve fiyatların artışı ile birlikte yolcular, uygun fiyata uçak bileti arayışına girdi. En uygun uçak bileti satın almak ve konforlu hizmetten faydalanabilmek için www.biletreyon.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

featured

Ekonomik durumların belirsizliği ve fiyatların artışı ile birlikte yolcular, uygun fiyata uçak bileti arayışına girdi. En uygun uçak bileti satın almak ve konforlu hizmetten faydalanabilmek için www.biletreyon.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ucuz uçak bileti satın alabilmek için önceden plan yapıp detaylı araştırmalar yapmak gerekir. Bu araştırmaları yaparken çeşitli web siteleri ve kaynaklardan faydalanılır hatta eş dost akrabaya bile danışılır. Bu makalemizde sizi bütün bu yüklerden kurtaracak altın bilgiyi sunuyoruz.

Sonuç olarak uygun fiyata uçabilmek için gidiş dönüş tarihlerini netleştirmek ve yardım alacağınız kaynağı iyi belirlemek gerekiyor. Bu noktada seyahat acentelerinin özel indirmeleri, promosyonlar ve Bilet Reyon adresini tercih edebilirsiniz.

Uçak Biletlerini Etkileyen Faktörler

! Uçak biletlerinin fiyatlarını etkileyen diğer faktörler arasında, seyahat ettiğiniz yer ve mevsim de yer alır. Örneğin, yaz aylarında ve tatil sezonlarında popüler turizm merkezlerine gidiyorsanız, biletler genellikle daha pahalı olabilir. Aynı şekilde, uçuşların yapıldığı hafta içi günleri tercih etmek yerine hafta sonlarına rezerve etmek de fiyatları etkileyebilir.

Ayrıca, uçuş sırasında yolcu ağırlığınız ve yanınızda taşıdığınız bagaj miktarı da fiyatları etkileyebilir. Önceden ekstra bagaj ücretlerini ödemek yerine, sadece gereken eşyalarınızı yanınızda taşıyarak fiyatları düşürebilirsiniz.

Sonuç olarak, en uygun uçak bileti bulmak için önceden plan yapmak, fiyatları takip etmek ve farklı havayolları ve seyahat acentelerinin fiyatlarını karşılaştırmak en iyi yöntemlerden biri olacaktır. Özel indirimleri ve promosyonları takip etmek ve esnek tarihler seçmek de fiyatları düşürmeye yardımcı olabilir.

 

Pegasus İletişim (0850) 308 87 93
THY İletişim (0850) 308 95 31
Anadolu Jet İletişim (0850) 308 91 85
SunExpress İletişim (0850) 308 86 12

 

Uygun Fiyata Uçak Bileti Alma Taktikleri

Uçak biletleri fiyatları çeşitli durumlardan ve nereden aldığınıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir. En uygun uçak bileti almanın ilk yolu; önceden plan yapmaktır. Ayrıca, çeşitli uçuş arama motorlarını kullanarak farklı havayolları ve seyahat acentelerinin fiyatlarını karşılaştırabilir ve en düşük fiyatı bulabilirsiniz.

İster biletreyon.com adresini ziyaret edin isterseniz de (0850) 308 87 93 numaralı telefon numarası üzerinden iletişime geçin aradığınız tarihte, aradığınız firmada ve beklediğiniz fiyatlara uçuş imkanına kavuşmuş olacaksınız.

Eğer belli bir tarih ve rota için uçuş arıyorsanız, daha az yoğun saatlerde uçuş aramak (öğle saatleri gibi) ve esnek tarihler seçmek, daha düşük fiyatlar bulmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, tek yön biletler yerine dönüş biletleri satın almak da fiyatları düşürülebilir.

Seyahat ettiğiniz yer ve mevsim de bilet fiyatlarını etkileyebilir. Örneğin, yaz aylarında ve tatil sezonlarında popüler turizm merkezlerine gidiyorsanız, biletler genellikle daha pahalı olabilir. Aynı şekilde, uçuşların yapıldığı hafta içi günleri tercih etmek yerine hafta sonlarına rezerve etmek de fiyatları etkileyebilir.

Uçuş sırasında yolcu ağırlığınız ve yanınızda taşıdığınız bagaj miktarı da fiyatları etkileyebilir. Önceden ekstra bagaj ücretlerini ödemek yerine, sadece gereken eşyalarınızı yanınızda taşıyarak fiyatları düşürebilirsiniz.

Sonuç olarak, en uygun uçak bileti bulmak için önceden plan yapmak, fiyatları takip etmek ve farklı havayolları ve seyahat acentelerinin fiyatlarını karşılaştırmak en iyi yöntem.

Uçak Bilet Değişikliği Nasıl Yapılır?

Uçak biletlerinizi değiştirmek için öncelikle seyahat etmek istediğiniz hava yolu şirketinin müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekir. Aldığınız firmaya göre değişiklik göstermekle birlikte, Türkiye’de yer alan bazı havayollarının bilet değişiklik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. THY bilet değişikliği, Pegasus bilet değişikliği, Sunexpress bilet değişikliği işlemlerini Bilet Reyon web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerine telefon, e-posta veya şirketin internet sitesi üzerinden erişebilirsiniz. Daha sonra değişiklik yapmak istediğiniz biletin detaylarını ve değişiklik talep ettiğiniz bilgileri vermeniz gerekir.

Değişiklik talebinizin gerçekleştirilebilmesi için biletinizin değişiklik koşullarına uygun olması gerekmektedir. Değişiklik koşulları hava yolu şirketleri tarafından belirlenir ve biletinizin üzerinde veya şirketin internet sitesinde yer alır. Değişiklik koşulları genellikle biletin satın alındığı tarihten itibaren geçerlidir ve biletin satın alındığı tarihten sonraki bir tarihte yapılacak değişiklikler için fark ödemesi talep edilebilir. Değişiklik talebinizin gerçekleştirilebilmesi için yeterli koltuk bulunması gerekmektedir.

THY Bilet Değişikliği

Türk Hava Yolları (THY) biletlerinizi değiştirmek istediğinizde, öncelikle THY müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekir. Müşteri hizmetlerine THY internet sitesi üzerinden, telefon veya e-posta yoluyla erişebilirsiniz.

Daha sonra değişiklik yapmak istediğiniz biletin detaylarını ve değişiklik talep ettiğiniz bilgileri vermeniz gerekir. THY bilet değişiklik işlemleri, biletin satın alındığı tarihten itibaren geçerlidir ve biletin satın alındığı tarihten sonra yapılacak değişiklikler için fark ödemesi talep edilebilir.

THY bilet değişiklik koşulları THY internet sitesinde ve biletinizin üzerinde yer alır. Eğer biletinizin değişiklik koşullarını yerine getiremediğinizi düşünüyorsanız, THY müşteri hizmetlerine başvurarak durumunuzu iletebilirsiniz. THY müşteri hizmetleri size yardımcı olmaya çalışacaktır.

Pegasus Bilet Değişikliği

Pegasus bilet değişikliği işlemi için Pegasus müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekir. THY İletişim numaralarına web sitesinden ya da (0850) 308 95 31 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bilet değişikliğinde eğer 23 saat veya daha fazla bir süre varsa aynı koltuk numarasında boş bir koltuğa taşınır. Fakat bilet numarası dolu ise ücret iade edilir.

https://www.biletreyon.com/pegasus-bilet-degistirme

Sunexpress Bilet Değişikliği

SunExpress, Türkiye ve Almanya arasında havayolu taşımacılığı yapan bir şirket. SunExpress bilet değişikliği işlemlerini aşağıdaki adımları takip ederek yapabilirsiniz:

 1. Öncelikle, SunExpress’in resmi web sitesine giriş yapın ve “Bilet İşlemleri” sekmesine tıklayın.
 2. “Bilet Değişikliği” seçeneğini seçin ve açılan sayfada “Bilet Değişikliği Yap” butonuna tıklayın.
 3. Bilet değişikliği işlemini gerçekleştirmek için gerekli olan bilgileri doldurun ve “Devam” butonuna tıklayın. Bu bilgiler arasında bilet numarası, ad ve soyad, e-posta adresi gibi bilgiler yer alır.
 4. Bilet değişikliği işleminin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan ücretleri ödeyin. Ödeme işlemini tamamladıktan sonra bilet değişikliği işleminiz tamamlanmış olacaktır.
 5. Değiştirilen biletinizle ilgili bilgileri e-posta adresinize gönderilecektir. Biletinizin detaylarını kontrol edin ve gerekli olan tüm bilgilere sahip olduğunuzdan emin olun.

Lütfen dikkat: Bilet değişikliği işlemleri her sefer için ücret talep edilebilir ve biletlerin değiştirilebilme koşulları farklı olabilir.

Daha ayrıntılı bilgi için SunExpress’in resmi web sitesini ziyaret edin veya (0850) 308 87 93 telefon numaramıza başvurabilirsiniz.

Uçak Firmaları İletişim Numaraları

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok havayolu şirketi vardır. Bunlardan Türkiye merkezli olanları; Türk Hava Yolları, Onur Air, Sunexpress, Pegasus Hava Yolları ve Anadolu Jet‘tir. Bilet Reyon adresinden veya 08503088612 telefon numarası üzerinden de Pegasus Bilet Değişikliği, Türk Hava Yolları Bilet Değişikliği ve daha birçok konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’de faaliyet gösteren bazı havayolu şirketlerinin iletişim bilgileri:

 • Turkish Airlines: +90 212 444 0849
 • Pegasus Airlines: +90 212 444 88 99
 • Atlasglobal: +90 212 444 0 422
 • SunExpress: +90 850 333 0011

Lütfen unutmayın, bu numaralar yalnızca Türkiye içinden aranabilecek şekildedir ve bu nedenle yurt dışından aramalar için farklı numaralar kullanılabilir. Havayolu şirketlerinin web sitelerinden de iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları İletişim

Türk Hava Yolları, Türkiye’nin milli havayolu şirketidir ve dünya çapında birçok noktaya uçuş sunmaktadır. Türk Hava Yolları, Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika kıtaları arasında uçuşlar gerçekleştirmektedir. Havayolu şirketi, ekonomi, business ve first class seçenekleri ile yolculara farklı konfor seviyelerinde hizmet sunmaktadır.

Türk Hava Yolları, Türkiye’nin en büyük havayolu şirketlerinden biridir ve müşteri memnuniyeti odaklı bir şirket olarak bilinmektedir. Havayolu şirketi, konforlu uçuş deneyimi için yolcularına birçok hizmet sunmaktadır. 

Örneğin, Türk Hava Yolları yolcuları, uçuşları sırasında ücretsiz yiyecek ve içecek hizmetinden yararlanabilmektedir. Ayrıca, havayolu şirketi, yolcularının online check-in işlemlerini kolaylaştırmak için mobil uygulamalar ve web sitesi üzerinden hizmet vermektedir.

https://www.biletreyon.com/thy-iletisim

Türk Hava Yolları iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

Telefon: +90 212 444 0849

E-posta: info@thy.com

Türk Hava Yolları’nın müşteri hizmetleri, günün 24 saati hizmet vermektedir. Eğer Türk Hava Yolları ile ilgili bir sorunuz veya talebiniz varsa, yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Pegasus İletişim

Pegasus Airlines, Türkiye’nin en büyük ucuz havayolu şirketlerinden biridir ve Türkiye ve Avrupa arasında uçuşlar gerçekleştirmektedir. Ekonomik uçak biletleri ve ucuz seyahat imkanı sunmaktadır.

Pegasus Airlines, yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır ve yolcularının uçuşları sırasında yiyecek ve içecek hizmetinden yararlanmalarını sağlar. Havayolu şirketi, ayrıca, yolcularına ücretsiz koltuk seçme hakkı sunmaktadır.

Pegasus Airlines, ayrıca, Pegasus Plus adlı bir ödül programı düzenlemektedir. Bu program sayesinde, yolcular Pegasus Airlines ile yaptıkları uçuşlarda kazandıkları mil puanlarını kullanarak ücretsiz uçuşlar ve diğer indirimler kazanabilmektedir.

Pegasus iletişim bilgileri ve e posta adresi aşağıdaki gibidir:

Telefon: +90 212 444 88 99

E-posta: info@pegasusairlines.com

Sunexpress İletişim

SunExpress, Türkiye ve Almanya arasında uçuşlar gerçekleştiren bir havayolu şirketidir. Ekonomik sınıfı uygun ücretleri yolculara ucuz seyahat imkanı tanımaktadır.

SunExpress, müşteri memnuniyeti odaklı bir şirket olarak tanınmaktadır ve yolcularına kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. Havayolu şirketi, ayrıca, çevreci bir yaklaşım benimsemiştir ve uçuşları sırası

Anadolu Jet İletişim

AnadoluJet, Türkiye’nin milli havayolu şirketi Turkish Airlines’in uçak filosunun bir parçasıdır ve Türkiye içi uçuşlar sunmaktadır. Havayolu şirketi, ekonomi sınıfı seferleri düzenlemektedir. AnadoluJet müşteri memnuniyeti odaklı, yolcularına kaliteli hizmet sunan ayrıca çevreci bir yaklaşımı benimseyen hava yolu şirketidir.

AnadoluJet’in iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

Telefon: +90 850 302 54 93

E-posta: info@anadolujet.com

Yurtdışı Ucuz Uçak Bileti

Yurtdışı uçuşlar için ucuz biletler bulmak istiyorsanız, aşağıdaki ipuçlarını deneyebilirsiniz:

 1. Önceden rezerve edin: Uçuşlarınızı önceden rezerve ettiğinizde, genellikle daha ucuz biletler bulabilirsiniz.
 2. Esnek tarih aralığı belirleyin: Eğer esnek bir tarihte seyahat edebiliyorsanız, ucuz biletleri ararken farklı tarihleri de deneyebilirsiniz.
 3. Farklı havayolu şirketlerini karşılaştırın: Farklı havayolu şirketlerinin fiyatlarını karşılaştırarak, en ucuz seçeneği bulabilirsiniz.
 4. Farklı rotaları deneyin: Aynı konumu hedefleyen farklı rotaları deneyerek, daha ucuz bir bilet bulabilirsiniz.
 5. Ödül programlarını kullanın: Havayolu şirketlerinin ödül programlarını kullanarak, biletlerinizi ödül puanlarıyla ödeyebilirsiniz.
 6. İnternet sitelerini kullanın: Online seyahat acenteleri, biletreyon.com gibi ya da otomatik bilet dağıtım sistemleri (ABD) menşeili internet sitelerini kullanarak, ucuz uçuş biletlerini bulmayı deneyebilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hava yolu şirketleri Online Uçak Bileti dönemine geçiş yaptı diyebiliriz. Birçok yolcu fiziksel biletler yerine online ortamlardan satın aldığı uçak biletlerini kullanıyor.

Online uçak bileti satın almanın birçok seçeneği vardır. Örneğin hava yolu şirketlerinin kurumsal web sitelerini ziyaret ederek satın alabilirsiniz, biletreyon.com web sitesinden satın alabilirsiniz, veya seyahat acentelerini arayıp bilet satın alabilirsiniz.

Ayrıca, çeşitli online platformlar aracılığıyla da uçak bileti satın almak mümkün. Önemli olan, bilet satın alacağınız kaynağın güvenilir olmasıdır. Bilet satın almadan önce, fiyatları karşılaştırıp en uygun seçeneği seçmeyi unutmayın.

En İyi Bilet Online Bilet Alma Sitesi

İnternet üzerinden birçok kanal aracılığıyla online uçak bileti satın alabilirsiniz. Uçak bileti satın almadan önce biletin güvenilir ve başka yolcular tarafından olumlu yorumların olduğu platformları tercih etmelisiniz.

Bu konuda Bilet Reyon web sitesini tercih edebilirsiniz. Onlarca uçak firmasının uçuş takibini ve biletlerini sorgulayabilirsiniz. Online bilet değişimi, uçak bileti iptali, uçak bileti satın alma gibi konularda ister (0850) 308 95 31 telefon numarasını arayarak isterseniz de web sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

“Biletreyon.com adrresi üzerinden online uçak bileti satın alabilirsiniz. Örneğin, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, SunExpress ve Onur Air Havayolları gibi havayolu şirketlerinin biletlerini anlık olarak sorgulayabilir ve kredi kartınızla veya ATM kartınızla satın alabilirsiniz. 

Daha önce satın aldığınız yurtiçi ve yurtdışı tüm uçak biletlerinde de ücretsiz müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca, müşteri hizmetlerimizi ücretsiz olarak arayarak tüm şehirlerden ve Dünya’nın her ülkesinden de uçak bileti satın alabilirsiniz.”

İnternet Üzerinden Uçak Bileti Almak Güvenli Mi?

İnternet üzerinden uçak bileti almak güvenli bir işlemdir. Ancak dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlarda ilki, bilet satın alacağınız web sitesinin güvenli olmasıdır. Güvenilir havayollarının acentelerini tercih edebilirsiniz. 

Ayrıca ödeme işleminin güvenli olduğuna emin olmak için web sitesinde “https” bağlantısının olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz.

“https” bağlantısı sitenin güvenli bir şifrelemeye sahip olduğunu gösterir. Tabii ki burada bütün “https” bağlantısı olan web sitelerinin güvenli olduğu sonucuna varılmaz. Her zaman alışveriş yapmadan önce sitenin ön araştırması yapılmalıdır.

Ayrıca, bilet satın almadan önce havayolu şirketinin veya seyahat acentesinin müşteri hizmetlerine ulaşarak bir sorun olup olmadığını sormak da faydalı olabilir. Bu sayede, bilet satın alırken olası bir sorunla karşılaşmak durumunda müşteri hizmetlerine başvurabileceksiniz.

Son olarak, bilet satın alırken kullandığınız kredi kartı veya banka hesabı bilgilerinizi asla başka bir kaynakla paylaşmayın ve bilgilerinizi güvende tutun. Bu sayede, kredi kartı bilgilerinizin çalınma riskini azaltmış olursunuz.

Genel olarak, internet üzerinden uçak bileti satın almak güvenli bir işlemdir, ancak önlemlerinizi alarak dikkatli davranmanız önemlidir.

İnternetten Bilet Alınınca Ne Yapılır?

İnternet üzerinden bileti satın aldıktan sonra bir kopyası e-posta adresine veya kurumsal müşteri hesabınıza gönderilecektir. e-posta adresinize gelecek olan maili, bilet check-in işlemleri sırasında kullanmanız gerekir. 

Bu yüzden gelen e-maili silmemeniz gerekir. Ayrıca satın alırken kullanmış olduğunuz telefon numarasını saklayarak da check-in işlemi yapabilmeniz mümkündür.

Biletinizi aldıktan sonra, seyahat etmek üzere havaalanına gitmek için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Öncelikle, seyahat ettiğiniz ülkenin vize ve pasaport gereksinimlerine uygun olup olmadığını kontrol edin. 

Ayrıca, havaalanına gitmek için uygun bir taşıt aracını ayarlayın ve seyahat ettiğiniz ülkenin özel kurallarını araştırın. Havaalanına varırken, biletinizi ve pasaportunuzu göstermeniz ve bagajınızı teslim etmeniz gerekmektedir. Daha sonra, uçuşunuzun kapı numarasını takip ederek uçağa gidebilirsiniz.

Uçuş sırasında, kabin ekibi tarafından verilecek talimatları dikkatli bir şekilde dinleyin ve uçuş esnasında emniyet kemerinizi takın. Uçuşunuzun sonunda ise, varış havaalanında bagajınızı teslim alıp çıkış işlemlerini tamamlayın. Bu şekilde, internetten bilet alımı işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Uçak Biletini Yazdırmaya Gerek Var Mı?

Uçak biletinizi yazdırmanız gerekip gerekmediği, satın aldığınız havayolu şirketinin kurallarına göre değişebilir. Bazı havayolu şirketleri, internetten satın alınan biletlerin yazdırılmasını zorunlu tutarken, bazıları ise cep telefonunuzda veya tabletinizde saklayabileceğiniz bir bilet kopyasının yeterli olduğunu belirtir.

Eğer satın aldığınız havayolu şirketi, internetten satın alınan biletlerin yazdırılmasını zorunlu tutuyorsa, biletinizi yazdırmanız gerekmektedir. Havaalanında check-in işlemi sırasında, yazdırdığınız bilet kopyasını göstermeniz gerekmektedir. Eğer biletinizi yazdıramıyorsanız veya yazdırmayı unutursanız, havayolu şirketinin müşteri hizmetlerine başvurarak yardım isteyebilirsiniz.

Eğer satın aldığınız havayolu şirketi, cep telefonunuzda veya tabletinizde saklayabileceğiniz bir bilet kopyasının yeterli olduğunu belirtiyorsa, biletinizi yazdırmanıza gerek yoktur. Havaalanına gittiğinizde telefonunuzunuz veya tabletinizin şarjının yeterli olduğundan emin olmalısınız. Cihazlarınızın veya biletin kopyasını bulundurduğunuzun cihazın çalışır ve şarjının yeterli durumda olması gerekir. Aksi takdirde check-in işleminiz gerçekleştirilmeyebilir.

Check-in Yapmak Zorunlu Mu?

Uçuşunuzdan önce check-in yapmak, biletinizi doğrulamanız ve bagajınızı teslim etmeniz için gereklidir. Check-in işlemi, havaalanında yer alan check-in masalarında veya havayolu şirketinin müşteri hizmetlerinde yapılabilir. Ayrıca, internet üzerinden veya mobil uygulamalar aracılığıyla da check-in yapılabilir.

Check-in yapmanız gerekip gerekmediği, satın aldığınız havayolu şirketinin kurallarına göre değişebilir. Bazı havayolu şirketleri, check-in yapmanızı zorunlu tutarken, bazıları ise check-in yapmanızı önerir ancak zorunlu tutmaz. Örneğin, bazı havayolu şirketleri, internet üzerinden veya mobil uygulamalar aracılığıyla check-in yaptıran yolculara bagaj bileti vermezken, diğerleri ise verir.

Eğer satın aldığınız havayolu şirketi, check-in yapmanızı zorunlu tutuyorsa, mutlaka check-in yapmalısınız. Havaalanına varmadan önce check-in yapmanız ve bagajınızı teslim etmeniz gerekmektedir. Check-in yapmamak ve bagajınızı teslim etmemek, uçuşunuzun iptal edilmesine neden olabilir.

Eğer satın aldığınız havayolu şirketi, check-in yapmanızı zorunlu tutmuyorsa, check-in yapmanız gerekmeyebilir. Ancak, check-in yaparak uçuşa katılımınızı doğruladığınız ve bagajınızı teslim ettiğiniz için, check-in yapmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Örneğin, check-in yaptıktan sonra, havaalanında daha az kuyrukta beklemeniz ve koltuğunuzu hızlıca bulma imkanı yakalayabilirsiniz.

Uçaklarda Telefon Kullanımı Yasak mı?

Uçaklarda telefon kullanımının yasak olup olmadığı ulusal ve uluslararası uçuşlarda farklılık gösterir. Özellikler hangi zaman dilimlerinde ve şartlar yasak olduğu konusuna detaylı bilgiyi, havayolu şirketinin talimatları üzerinden takip edebilirsiniz.

Uçaklarda telefon kullanımının yasak olmasının nedeni: Uçuş sırasında telefonunuzun ürettiği radyo dalgaları, uçağın sistemi ile etki etmesinden dolayı telefonun açık tutulması yasaktır. Bu nedenle uçağın kalkışından inişine kadar telefonlar kapalı tutulmalıdır.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Uygun Uçak Bileti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir