PegasusSunExpressTürk Hava Yolları

Türk Hava Yolları neden sessiz? Pegasus ve SunExpress kış uykusunda!

Havacılık yazarı Tolga Özbek, kaleme aldığı yazısında 21 Ekim'de ilk kez Türk Hava Yolları filosuna katılacak olan Airbus A350 tipi uçaklarla ilgili neden bir tanıtım videosu hazırlanmadığını sordu

Havacılık yazarı Tolga Özbek, kaleme aldığı yazısında 21 Ekim’de ilk kez Türk Hava Yolları filosuna katılacak olan Airbus A350 tipi uçaklarla ilgili neden bir tanıtım videosu hazırlanmadığını sordu. Türk Hava Yolları’nın “neden sessiz” olduğu sorusunu irdeleyen Özbek,  “21 Ekim’de A350’lerin ilki geliyor. 23 Ekim’de ikincisi filoya katılıyor. THY A350’lerini tanıtmayı düşünüyor mu?” diye sordu.

İşte Özbek’in yazısından o kısım..

“29 Ekim Cumhuriyet Bayramı… Gelecek uçaklarla bir şey yapılacak mı? THY gururumuzu paylaşacak bir reklam filmi veya sosyal medya projesi yapacak mı? 

THY Azerbaycan’a uçan tek dış havayolu. Kuyruğuna Türk ve Azerbaycan bayrakları koyup “Her zaman yanınızdayız” diye yazıp uçabiliyor mu?

İşler genel olarak kötü ama kargoda tarihi başarı var. Neden kiralık da olsa bir Boeing 747-400F THY renklerine boyanmıyor? Üzerine bir slogan yazılmıyor? 

Biraz daha ayakta kalabilen Pegasus veya SunExpress de ne yazık ki kış uykusunda…

Kıpırdanmanın vakti gelip geçiyor. Bugün kıpırdanmayan önümüzdeki yıl belli ki çırpınacak…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu