Haberler

Ensonhaber neden Pegasus’u hedef aldı?

Ensonhaber adlı internet sitesi Pegasus CEO'sunu hedef aldı. Site CEO'ya yönelik, "3 can gitti pilotuna bak sen Nane Müdür" başlığı attı. Haber sosyal medyada büyük tepki çekti.

Pegasus’un Sabiha Gökçen’de pistten çıkan uçağının ardından basın toplantısı düzenleyen Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Nane basın mensuplarından sorumlu yayıncılık yapması ricasında bulundu.

Pegasus Genel Müdürü Mehmet Tevfik Nane, “Bundan sonraki işimiz yara sarma dönemidir. Sizlerden de bir istirhamımız vardır. Eminiz ki, sorumlu yayın çerçevesinde görevlerinizi yerine getireceksiniz. Bu konuda bizlere destek olmanızı rica ediyoruz. Çünkü bu yaraları ne kadar hızlı sararsak, en azından kalanların acısını hafifletmek elimizde.” şeklinde konuştu.

BAĞLANTILI HABER:
Pilotlara risk görmeleri durumunda pas geçmelerini teşvik ediyoruz

Bu açıklamanın ardından Ensonhaber adlı internet sitesi Pegasus CEO’sunu hedef aldı. Site haberinde “Pegasus, basının kazanın üzerine gitmesini istemiyor, Bizi sorumlu yayıncılık yapmaya davet ediyor. 3 can gitti pilotuna bak sen Nane Müdür” ifadelerini kullandı. Sitenin haberi sosyal medyada büyük tepki çekti.

Ensonhaber İstanbul seçimleri öncesinde hükümeti desteklerken, birden yayın politikasını değiştirip ibreyi Ekrem İmamoğlu lehine çevirmişti.

Etiketler

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı